LYŽÁK – ROHANKA – 10. – 15. 2. 2008

Po roce čekání jsme se konečně dočkali – 10.2.2008 jsme jeli na lyžák do Dolní Lomné na Rohanku. Byli jsme tam 5 dní, ale klidně bychom tam zůstali ještě déle ;) bylo to tam super.

Sestava byla následující – pan učitel Turoň (kápo 1. lyžařského družstva), pan učitel Honus (kápo 2. lyžařského družstva), paní učitelka Štecová(velitelka sněženek) a pan Tomáš Gajdica (kápo SNB družstva) a nás 28 velkých zimních sportovců :-)

Odjížděli jsme v neděli dopoledne od školy… všichni natěšení :-) po příjezdu se rozdaly klíče a ovladače od TV…pěkně na příděly a pak už jsme se šli všichni ubytovat. Měli jsme super chajdy 3+KK ( ale ten KK byl tak, že spíš ani nebyl). Odpoledne už jsme šli pěkně na svah, kde nás rozdělili do družstev.

Další dny probíhaly vesměs stejně, ale i přesto jsme byli happy :-) takže, ráno budíček (1. den to bylo přesně 6:33hod.) a kolem 7. hod. rozcvička… 3 kolečka kolem chaty, protáhnout se a stačí… to asi aby nám lépe chutnalo :P O půl 8 byla snídaně… ta byla luxusní – švédské stoly :-) pak jsme šli lyžovat…. po dopoledním lyžování byl oběd, potom povinný klid na lůžku… každý to řešil po svém… a odpoledne jsme šli ještě na lyže. V 17:30hod. jsme došli pěkně utahaní na večeři a pak jsme už měli volno :) a tak to bylo skoro každý den, až na ten poslední večer… to jsme měli v klubovně nachystaný program :-)

Takže shrnutí je následující – lyžák byl luxusní :-) jen škoda, že tak krátký… a pro nás taky poslední… leda že bychom si chtěli zopakovat druhák :-) a doufáme, že se ještě nějaké podobné akce zorganizují :-)

Takže kdo má možnost jet na lyžák, ať určitě jede :-)

Spokojení kurzisti.

100_0853

P1040349

P1040417

P1040439

P1040467

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA