• Beskydská 1140, Třinec, 739 61, IČO: 61944084

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY K PŘIJÍMACÍMU ŘÍZENÍ

1) Jak se mám připravit na pohovor?

Nemusíte se tohoto pohovoru nijak obávat ani se na něho speciálně připravovat. Jde nám o vzájemné seznámení a motivaci ke studiu oboru, který jste si u nás vybrali. S uchazeči oboru Informační technologie spolu budeme diskutovat např. o struktuře počítače, hygieně, která se u počítače musí dodržovat a proč, o softwarech, které se běžně užívají…

2) Jaké jsou termíny a forma školní přijímací zkoušky?

Termín a čas dle údajů, které jste obdrželi v pozvánce – 5. nebo 6. května 2021

Forma je distanční (online) – otevřete e-mail, ke kterému jste dostali v pozvánce přístupy (e-mailovou adresu i heslo). V tomto e-mailu je umístěna zpráva s odkazem na online připojení (google meet). V termínu a přesném čase dle informací z pozvánky se připojte.

3) Kdy se dozvím výsledky přijímacího řízení?

Přijatí uchazeči budou zveřejněni pod kódem na webových stránkách i úřední desce 19. května 2021 (je to termín pro všechny školy).

4) Kdy mám odevzdat zápisový lístek?

Zápisový lístek musíte odevzdat nejpozději do 10-ti pracovních dnů po zveřejnění seznamu přijatých uchazečů (do 2. června 2021).

Pro uchazeče, kteří odevzdají zápisový lístek na naší školu nabízíme v létě zdarma týdenní ICT CAMP nebo ENGLISH CAMP. Termín odevzdání přihlášky na campy i podpisu smlouvy se školou je do 15. června 2021.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 558 321 671.