Pedagogický sbor

Vedení školy

plachy

Mgr. Petr Plachký

ředitel školy

Předměty: Tělesná výchova, ZPV (Fyzika, chemie)
Konzultace: Dle dohody

turon

Mgr. Jaroslav Turoň

zástupce ředitele

Předměty: Matematika, Zeměpis
Konzultace: Pondělí: 13:45 – 14:45 hod, Středa: 8:00 – 9:00 hod, Pátek: 13:45 – 14:45 hod

Pedagogický sbor

dudysova

Ing. Pavla Dudysová

Předměty: Ekonomika, Finanční trhy, ZSV (Občanská nauka), Společenská kultura, ZPV (Biologie, ekologie)
Konzultace: Útery: 9:35 – 10:40 hod

nogova

Ing. Janka Nogová

Předměty: Anglický jazyk, Polský jazyk, Anglická konverzace
Konzultace: Čtvrtek: 9:45 – 10:45 hod

vrabel

Ing. Robert Vrabel

Předměty: IT
Konzultace: Čtvrtek: 14:30 – 15:30 hod

maroszova

Ing. Věra Maroszová

Předměty: Praktické účetnictví, Veřejná správa, Daně
Konzultace: Pondělí: 9:55 – 10:35 hod

perina

Miloš Peřina

Externí výuka IT předmětů
Konzultace: V odpoledních hodinách po předchozí domluvě

stecova

Mgr. Věra Štecová

Předměty: Anglický jazyk, ZSV (Psychologie, Sociologie)
Konzultace: Pondělí: 9:55 – 10:40 hod

nadvornikova

Ing. Olga Nádvorníková

Předměty: Právo, Účetnictví, Finanční řízení, Ekonomický seminář
Konzultace: Pondělí: 12:30 – 13:15 hod

shulhaserova

Ing. Mária Schulhauserová

Předměty: Písemná a elektronická komunikace, Kancelářský softwar
Konzultace: Středa: 8:00 – 8:45 hod

siakalova

Mgr. Karina Siakalová

Předměty: Německý jazyk, Ruský jazyk, Český jazyk, Literatura, ZSV (Dějepis)
Konzultace: Útery: 8:50 – 9:35 hod

slachtova

Ing. Renata Šlachtová

Předměty: Matematika, Ekonomika, Tělesná výchova

Konzultace: Pondělí: 10:40 – 11:40 hod

vicherek

Ing. Tomáš Vicherek

Externí výuka IT předmětů

siakalova

Mgr. Karina Siakalová

Předměty: Německý jazyk, Ruský jazyk, Český jazyk, Literatura, ZSV (Dějepis)
Konzultace: Útery: 8:50 – 9:35 hod

biegun

Krzysztof Białoń

Externí výuka IT předmětů

vanka

Ondřej Vaňka

Externí výuka IT předmětů

Sekretariát

babilonova

Zuzana Babilonová

sekretářka

szcerbova

Jana Szczerbová

ekonom