Zaměstnanci školy

Vedení školy

Bc. Magdalena Raszková

Jednatelka a zřizovatelka školy

Konzultace
Po individuální dohodě

Ing. Olga Nádvorníková

Ředitelka školy, učitelka odborných předmětů Právo, Seminář ze správního práva

Konzultace
Úterý 13:45 – 14:30
nebo po individuální dohodě

Mgr. Jaroslav Turoň

Zástupce ředitele, učitel všeobecně vzdělávacích předmětů, Matematika

Konzultace
Pondělí 13:45 – 14:30
nebo po individuální dohodě

Pedagogický sbor

Ing. Věra Maroszová

Veřejná správa, Účetnictví, Ekonomický software, PEK

Konzultace
Pondělí 14:30 – 15:15

Mgr. Jitka Jurzykowská

Český jazyk, Literatura, Německý jazyk, Výchovné poradenství

Konzultace
Středa 13:45 – 14:30

Konzultace výchovného poradce
Čtvrtek 12:50 – 14:30

Ing. Mária Schulhauserová

Písemná a elektronická komunikace, Veřejná správa, ZSV, Kariérové poradenství

Konzultace
Čtvrtek 12:50 – 13:35

Konzultace kariérového poradce
Čtvrtek 13:45 – 15:20

Ing. Renata Šlachtová

Matematika, Ekonomika, Právo

Konzultace
Čtvrtek 7:10 – 7:55

Ing. Janka Nogová

Anglický jazyk, Konverzace v anglickém jazyce

Konzultace
Pondělí 7:10 – 7:55

Mgr. Jana Bartoszová

Anglický jazyk, Český jazyk, Literatura, Základy společenských věd

Konzultace
Středa 14:30 – 15:15

Melvin Ofodu

Konverzace v anglickém jazyce, Anglický jazyk

Konzultace
Individuálně po předchozí domluvě – středa, čtvrtek

Mgr. Marcela Drongová

Ruský jazyk, Zeměpis, Tělesná výchova

Konzultace
Pátek 7:10 – 7:55 hod

Miloš Peřina

Programování, Učební praxe, Správa počítačových sítí, Systémový software, Tvorba webu, Seminář z IT

Konzultace
Úterý 14:35 – 15:20

Mgr. Radim Byrtus

Informační technologie, Kancelářský software

Konzultace
Úterý 14:35 – 15:20

Ing. Tomáš Vicherek

Anatomie hardwaru, Správa hardwaru, Anatomie počítačových sítí, Správa počítačových sítí

Konzultace
Individuálně po předchozí domluvě – středa, čtvrtek

Bc. David Szpyrc

Grafika a multimédia, Učební praxe

Konzultace
Individuálně po předchozí domluvě – pondělí, pátek

Mgr. Beata Haltof

Polský jazyk

Konzultace
Individuálně po předchozí domluvě – pátek

Mgr. Dominik Byrtus

Tělesná výchova

Konzultace
Individuálně po předchozí domluvě – pondělí, úterý, středa

Mgr. Lucie Kantorová

Základy přírodních věd

Konzultace
Po individuální dohodě

Mgr. Věra Baronová

Německý jazyk

Konzultace
Po individuální dohodě

Mgr. Lenka Adamíková

Český jazyk, Literatura, Základy společenských věd

Konzultace
Středa 13:45 – 14:30

Mgr. Eva Pidaničová

ZPV – fyzika

Konzultace
Po individuální dohodě

Mgr. Dáša Labajová

Matematika

dasa.labajova@tria-tr.cz

Konzultace
Úterý 14:35 – 15:20

Ing. Patrik Bocek

Informační Technologie, ECDL

Konzultace
Po individuální dohodě

Sekretariát

Provozní doba: 7:00 – 11:30, 12:00 – 15:00 hod.