Zaměstnanci školy

Vedení školy

Bc. Magdalena Raszková

Jednatelka a zřizovatelka školy

Konzultace
Po individuální dohodě

Ing. Olga Nádvorníková

Ředitelka školy, učitelka odborných předmětů Právo, Seminář ze správního práva

Konzultace
Úterý 13:45 – 14:30
nebo po individuální dohodě

Mgr. Jaroslav Turoň

Zástupce ředitele, učitel všeobecně vzdělávacích předmětů, Matematika

Konzultace
Pondělí 13:45 – 14:30
nebo po individuální dohodě

Pedagogický sbor

Ing. Věra Maroszová

Veřejná správa, Účetnictví, Ekonomický software, PEK, ZSV, Výchovné poradenství

Konzultace
Pondělí 13:45 – 14:30

Konzultace výchovného poradce
Pondělí a středa 12:00 – 12:45

Mgr. Jitka Jurzykowská

Český jazyk, Literatura, Německý jazyk

Konzultace
Středa 13:45 – 14:30

Ing. Mária Schulhauserová

Písemná a elektronická komunikace, Veřejná správa, ZSV, Kariérové poradenství

Konzultace
Čtvrtek 14:35 – 15:20

Konzultace kariérového poradce
Čtvrtek 13:45 – 15:20

Ing. Renata Šlachtová

Matematika, Ekonomika, Právo

Konzultace
Pátek 7:10 – 7:55

Ing. Janka Nogová

Anglický jazyk, Konverzace v anglickém jazyce

Konzultace
Pondělí 7:10 – 7:55

Mgr. Jana Bartoszová

Anglický jazyk, Český jazyk, Literatura, Základy společenských věd

Konzultace
Úterý 13:45 – 14:30

Melvin Ofodu

Konverzace v anglickém jazyce

Konzultace
Individuálně po předchozí domluvě – středa, čtvrtek

Mgr. Marcela Drongová

Ruský jazyk, Zeměpis, Tělesná výchova

Konzultace
Pátek 7:10 – 7:55 hod

Miloš Peřina

Programování, Učební praxe, Správa počítačových sítí, Systémový software, Tvorba webu, Seminář z IT

Konzultace
Úterý 14:35 – 15:20

Mgr. Radim Byrtus

Informační technologie, Kancelářský software

Konzultace
Úterý 14:35 – 15:20

Ing. Tomáš Vicherek

Anatomie hardwaru, Správa hardwaru, Anatomie počítačových sítí, Správa počítačových sítí

Konzultace
Individuálně po předchozí domluvě – středa, čtvrtek

Ondřej Vaňka

Grafika a multimédia, Učební praxe

Konzultace
Individuálně po předchozí domluvě – pondělí, pátek

Mgr. Beata Haltof

Polský jazyk

Konzultace
Individuálně po předchozí domluvě – pátek

Mgr. Dominik Byrtus

Tělesná výchova

Konzultace
Individuálně po předchozí domluvě – pondělí, úterý, středa

Mgr. Lucie Kantorová

Základy přírodních věd

Konzultace
Po individuální dohodě

Mgr. Věra Baronová

Německý jazyk

Konzultace
Po individuální dohodě

Mgr. Rudolf Mlčoch

Základy přírodních věd

Konzultace
Po individuální dohodě

Sekretariát

Provozní doba: 7:00 – 11:30, 12:00 – 15:00 hod.