Aktuality

TRIA opět pořádala turnaj SUDOKU

V úterý 6. prosince pořádala naše škola Den otevřených dveří. Jak se stalo již tradicí, v tomto termínu zástupce ředitele školy Mgr. Jaroslav Turoň organizuje meziškolní turnaj v SUDOKU pro nejlepší luštitele z řad žáků okolních ZŠ. Letos se konal už dvanáctý ročník. Vzhledem k velkému počtu soutěžících byli tito rozděleni do dvou kategorií. Soutěžilo se tradičně tříkolově. Vítěze v jednotlivých kategoriích určil součet dosažených bodů za všechna tři kola. Absolutním vítězem se stal lepší z dvojice vítězů v jednotlivých kategoriích.

Letos tento turnaj opanovali žáci ZŠ v Jablunkově, kdy v kategorii A zvítězila Markéta Čmielová a v kategorii B Barbora Skotnicová z téže školy, která se zároveň stala absolutní vítězkou.

Turnaj byl opět vydařený. Samozřejmě díky štědrým sponzorům, kteří zajistili nejen ceny (pro každého účastníka!!!), ale také občerstvení. Letos můžeme poděkovat partnerům akce: KOEXIMPO, s. r. o. Český Těšín

VILFORD, s. r. o. Vendryně
KARIREAL, a. s. Třinec
TESCO Stores ČR, a. s., pobočka Třinec
FAMMILKY s. r. o., Český Těšín
HC Oceláři Třinec, a. s.
OKAY, s. r. o., pobočka Třinec
Československá obchodní banka a. s., pobočka Třinec
EURONICS Kučera elektro, Třinec
AWOR s. r. o. Třinec
VODAFONE, pobočka Třinec, ul. Lidická
Město Třinec
Třinecká obchodní akademie, spol. s r. o.

Perličkou se letos stal také fakt, že mezi soutěžící zasedl neoficiálně jeden z hlavních partnerů akce – ředitel pobočky Tesco Třinec. Úkolu projít všemi třemi koly se zhostil s vervou.

Věříme, že luštění žáky baví a zase příští rok se tato povedená akce zopakuje.