DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ KAŽDOU STŘEDU 8:00 – 16:00 HOD

PŘÍPRAVNÉ KURZY K PŘIJÍMAČKÁM ZDARMA!

 TŘINECKÁ OBCHODNÍ AKADEMIE

INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

A VEŘEJNÉ SPRÁVY

Aktuality

Kalendář akcí

5

19. ledna 2023

PŘEDSTAVENÍ APLIKACE CESTA K ZAMĚSTNÁNÍ – 4.R.

5

23. ledna 2023

KORUNOVAČNÍ KLENOTY 1. ROČNÍKY

5

25. ledna 2023

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 

5

31. ledna 2023

NO BACKPACK DAY

Najdete nás také na Facebooku

Druháci na exkurzi v České národní bance a v předvánoční Praze🎄🎄🎄

Od našeho stromečku🎄pod stromeček KaPY🎄, kvalifikační a personální agentury, jsme přesunuli dárky pro děti, jejichž rodiče jsou ve finanční tísni.

V literární soutěži Co šeptá les se na 2. místě v kategorii studenti umístila Ester Paszová a v kategorii dospělých Jitka Jurzykowská na 1.místě🥇🥈. Gratulujeme spisovatelky😀💐.

Studijní obory

63-41-M / 02

OBCHODNÍ AKADEMIE

Důsledně ekonomicky zaměřený a profesně velmi atraktivní obor, jehož absolventi se uplatní v širokém spektru ekonomických, obchodně podnikatelských, administrativních a organizačních činností ve všech typech organizací (např. ekonom, účetní, personalista, …)

68-43-M / 01

VEŘEJNOSPRÁVNÍ ČINNOST

Absolvent disponuje kompetencemi pro výkon činností ve státní správě a samosprávě na obecních, městských a magistrátních úřadech. Je schopen zajišťovat odborné činnosti nebo ucelené agendy, např. v oblasti hospodaření s majetkem obce.

18-20-M / 01

INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE

Obor je koncipován jako důsledně technický, nejde o úpravu ekonomického oboru, jak bývá zvykem na mnoha středních školách. Umožňuje široký záběr v oboru informačních technologií a zajistí tak univerzalitu v dalším vzdělávání či široké uplatnění v praxi.

Proč k nám?

Protože jsme správnou volbou!

Moderní
odborné vzdělávání

Moderní formy a metody vzdělávání. V každé kmenovce dataprojektor, několik multifukčních ICT učeben, Wi-Fi, 3D tiskárny, CNC, Arduino, grafika a multimédia, Hardware i Software, programování, virtuální realita, propracovaná online výuka, Google Suite, projektová výuka. To vše v čistém, příjemném prostředí!

Rozšířená výuka cizích jazyků a garantované odborné stáže v zahraničí

Jsme akreditovanou školou pro projekt mobility Erasmus+ odborné vzdělávání, máme garantovány výjezdy do zahraničí na období 2021 až 2027! Pokud se k nám přidáš, budeš skvěle jazykově vybaven nejen díky zkušeným učitelům cizích jazyků, ale také konverzací s rodilým mluvčím!

Vysoká úspěšnost
u maturit

Naši žáci dosahují více než 97% úspěšnosti u maturitních zkoušek a mnoho z nich prohlubuje svou odbornost na vysoké škole! Máme propracovaný a ověřený systém přípravy k maturitní zkoušce! Tři maturitní tréninky, doučovací kruh z jazyka českého a anglicky u nás umí ve čtvrtém ročníku prostě každý!

Rodinné, vstřícné
a bezpečné prostředí

Kvalitní výuka zajímavých předmětů skvělou formou v přátelském a vstřícném prostředí naší školy je pro nás zásadní. Studenti musí cítit jistotu, bezpečí a stabilitu. Ke studentům i jejich rodičům máme férový a individuální přístup. Jde nám o zapojení každého žáka a jeho osobní posun!